מוצרים

"פתרונות ירוקים" מציעה שלושה דגמי מערכות הנותנות מענה לצרכים הייחודיים של כל אחת ואחד מכם. שלוש המערכות תוכננו על בסיס הניסיון הרב שצברנו בשש השנים האחרונות ולאחר התקנת מאות מערכות והן עומדות בתקנים המקובלים בארץ ובעולם ומצטיינות בהתקנה ותפעול פשוטים, תחזוקה נמוכה ואמינות גבוהה. מערכת AQUA הינה מערכת סינון ללא אגירה בעלת יכולת הסינון הטובה ביותר בישראל. מערכת TERRA הינה מערכת טיהור אקולוגית על בסיס אגן ירוק ומאפשרת השקיה ממוחשבת. מערכת AIR הינה המערכת היחידה בישראל המייצרת מים צלולים ללא חיידקים המתאימים להדחת אסלות, השקיה ממוחשבת והשקיית דשא בהמטרה.


מקסימום השקיה במינימום השקעה

AQUA - מערכת סינון והשקיה ללא אגירה, המאפשרת השקיית צמחי נוי ועצי פרי בטפטוף בצורה לא ממוחשבת. המערכת מצוידת במערך סינון מוגן פטנט, שמבצע סינון ברמה הגבוהה ביותר ביחס למערכות מקבילות. Aqua הינה מערכת אוטומטית המאופיינת בדרישות תחזוקה מינימליות.

קרא עוד


ירוק בעיניים וחסכון עצום במים

TERRA - מערכת טיהור ביולוגית עם אגירה המשתלבת היטב בתכנון הנוף של הגינה. מאפשרת השקיית גינה בטפטוף בצורה ממוחשבת, עם גיבוי מים שפירים אוטומטי ובחלוקה לאזורים ומשטרי השקיה שונים. מערכת זו מצטיינת באיכות מים גבוהה בשטח קטן יותר מהמערכות המקבילות בשוק, ומצוידת במחשב השקיה פשוט לתפעול לעומת לוחות בקרה מורכבים של מתחרים.

קרא עוד


פסגת הטכנולוגיה בשירות האקולוגיה

AIR - מבוססת על טכנולוגיית ה- MBR: MEMBRANE BIO REACTOR שנחשבת למובילה בעולם. ​AIR​ הינה מערכת ממברנלית עם אגירה המאפשרת הדחת אסלות והשקיית דשא בהמטרה בצורה ממוחשבת, עם גיבוי מים שפירים אוטומטי. בנוסף על דרישות תחזוקה מינימליות, מערכת זו מצטיינת באיכות מעולה של מים צלולים ללא ריח, והינה קומפקטית, אסתטית ואוטומטית לחלוטין.

קרא עוד

רוצים לדעת איזו מערכת מתאימה לכם?
השאירו פרטים לייעוץ אישי